Koordynator Pracy Roznosicieli Gazet Reklamowych

KONTAKT

Dęblin - Dodane przez pl-wmd-c (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Koordynator Pracy Roznosicieli Gazet Reklamowych

Zakres obowiązków:

Przygotowanie przydzielonego obszaru dla celów dystrybucji druków reklamowych
Tworzenie siatki dystrybutorów druków reklamowych poprzez pozyskiwanie i szkolenie kandydatów na roznosicieli gazet reklamowych
Kontrola jakości działalności roznosicieli gazet reklamowych

Wymagania:

Dostęp do komputera i Internetu
Podstawowa znajomość Windows i poczty elektronicznej
Dysponowanie samochodem
Wolne środy
Znajomość topografii miasta
Uczciwość
Samodzielność
Rzetelność
Odpowiedzialność
Mile widziana umiejętności kierowania grupą osób

Oferujemy:

Dodatkowe zajęcie (umowa-zlecenie), zajmujące ok. 10 godzin tygodniowo, polegające na organizowaniu i kontroli kolportażu materiałów reklamowych firmy Kaufland
Atrakcyjną zapłatę
Ciekawe zlecenie w dużej i stabilnej firmie

Mapa DęblinProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Koordynator Pracy Roznosicieli Gazet Reklamowych

Polecane, ciekawe strony z Dęblina. Prowadzisz serwis o Dęblinie lub zwiazany z Dęblin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miasto Dęblin  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Dęblin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Dęblina: Zwoleń ogłoszenia - Garwolin darmowe ogłoszenia - Lipsko ogłoszenia bezpłatne - Lubartów ogłoszenia - Radom sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję