Praca dla opieki osoby starszej, Pani Ingrid 55 lat Rmerstein

KONTAKT

Dęblin - Dodane przez katarzyna.kalamon (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla opieki osoby starszej, Pani Ingrid 55 lat Rmerstein

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Stan zdrowia:
Pani Ingrid jest chora na stwardnienie rozsiane przez co jest niesamodzielna i niesprawna fizycznie. Porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy wstawaniu.

Obowiązki:
Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów.
Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: ubieranie/rozbieranie, kąpanie/prysznic, pomoc przy jedzeniu oraz gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:
Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z komunikatywną znajomością języka.

Oferujemy:
Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
Wynagrodzenie: 950-970 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o e-mail zwrotny , telefon pod nr 666-868-905 albo wysłanie SMS na numer: 666-868-905 podając: swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
Zapraszamy również do Nas osobiście.
Odział w Lublinie
Pałac Parysów
ul. Przechodnia 4
piętro II

Mapa DęblinProfil założony około 2 i pół roku temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla opieki osoby starszej, Pani Ingrid 55 lat Rmerstein

Polecane, ciekawe strony z Dęblina. Prowadzisz serwis o Dęblinie lub zwiazany z Dęblin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miasto Dęblin  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Dęblin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Dęblina: Garwolin ogłoszenia - Lubartów darmowe ogłoszenia - Radom ogłoszenia bezpłatne

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję