Praca dla OPIEKUNKI / OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ

KONTAKT

Dęblin - Dodane przez lublin3 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca dla OPIEKUNKI / OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ

MEDIPE jest firmą oferującą legalną i bezpieczną pracę na terenie Niemiec w zakresie usług opiekuńczych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić sprawdzone miejsca pracy oraz profesjonalne wsparcie i opiekę dla współpracujących z nami Opiekunek i Opiekunów.

Miejsce pracy: NIEMCY

Opis stanowiska:
Praca polega na zapewnieniu opieki osobie starszej lub chorej. Obejmuje ona pomoc w codziennych czynnościach takich jak:
pielęgnacja,
prace domowe (przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie),
dotrzymywanie towarzystwa (spacery, rozmowa itp.).

Zapewniamy:
atrakcyjne zarobki (od 900 do 1350 euro netto na miesiąc, uzależnione od doświad-czenia oraz stopnia znajomości j. niemieckiego),
terminową wypłatę wynagrodzenia (w euro lub złotówkach)
bezpieczną i legalną pracę - opłacone składki ZUS
dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
oferty pracy indywidualnie dostosowane do potrzeb Opiekunki/na
stały kontakt i opiekę polskojęzycznego koordynatora podczas trwania zlecenia,
dostęp do całodobowego numeru alarmowego w nagłych wypadkach
organizację wyjazdu i powrotu
kursy j. niemieckiego i szkolenia podnoszące kwalifikacje Opiekunek/ów
atrakcyjne premie za polecenie nowej Opiekunki
bonusy za pracę w okresie świątecznym

Oczekujemy:
doświadczenia w opiece nad osobą starszą i chorą
dobrego stanu zdrowia
znajomości języka niemieckiego
wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka

Mile widziane:
czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do prowadzenia samochodu na terenie Niemiec.

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy prosimy
o kontakt mailowy:
lub telefoniczny: 81/ 475 60 60

Ucz się języka niemieckiego z MEDIPE i pracuj w Niemczech jako Opiekunka/Opiekun osoby starszej! Zapisy na kurs od podstaw zbieramy do 15 stycznia 2016 r.

Do aplikacji proszę dołączyć następującą klauzulę:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943047232 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Mapa DęblinProfil założony 11 miesięcy temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca dla OPIEKUNKI / OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ

Polecane, ciekawe strony z Dęblina. Prowadzisz serwis o Dęblinie lub zwiazany z Dęblin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Miasto Dęblin  !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Dęblin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Dęblina: Zwoleń ogłoszenia - Garwolin darmowe ogłoszenia - Lipsko ogłoszenia bezpłatne - Lubartów ogłoszenia - Radom sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję